Savannah Pousada
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Φαγητό/Ποτό Εστιατόριο |
| Συνεδριακές εγκαταστάσεις Επαγγελματικό κέντρο | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Με θέα στην πισίνα, το άνετο ξενοδοχείο Savannah Pousada Σάο Πάολο απέχει 3 χλμ. από το Πάρκο Parque do Povo. Οι πελάτες θα απολαύσουν Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους και πισίνα στις εγκαταστάσεις.
Κατά τη διαμονή σας σ' αυτό το ξενοδοχείο, μπορείτε να ανακαλύψετε το Ινστιτούτο Butantan, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς, ή να επισκεφθείτε αθλητικούς χώρους όπως το Στάδιο Morumbi, που είναι σε απόσταση 17 λεπτών με τα πόδια. Οι πελάτες μπορούν να βρουν το Πάρκο Burle Marx σε 3,1 χλμ. από το Savannah Pousada. Palacio dos Bandeirantes απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από το πανδοχείο. Η στάση λεωφορείων Avenida Joaquim Candido De Azevedo Marques βρίσκεται σε κοντινή απόσταση, μόλις 400 μέτρα από το κατάλυμα.
Τα 11 δωμάτια αυτού του άνετου ξενοδοχείου είναι εξοπλισμένα με ρυθμιζόμενος κλιματισμός, και έχουν ίντερνετ υψηλής ταχύτητας. Τα δωμάτια του ξενοδοχείου Savannah Pousada διαθέτουν ιδιωτικά μπάνια και δάπεδο με πλακάκια.
Αυτό το κατάλυμα προσφέρει επίσης μπουφέ πρωινού. Μπορείτε να απολαύσετε πιάτα θαλασσινής κουζίνας στο αργεντίνικο εστιατόριο Gourmand.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Jockey Club2,6 χλμ.
- Octávio Frias de Oliveira Bridge2,1 χλμ.
- Credicard Hall4,9 χλμ.
- Universitary City (USP)5 χλμ.
- Στάδιο Morumbi - Cicero Pompeu de Toledo900 μ.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο9 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Σιδηροδρομικός Σταθμός Julio Prestes11 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Δωμάτιο με θυρίδες
- Τζάκι
- Πυροσβεστήρες
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Εστιατόριο
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
- Συσκευασμένα μεσημεριανά γεύματα
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Ξαπλώστρα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
- Σάουνα
Υπηρεσίες
- Επαγγελματικό κέντρο
- Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Θέρμανση
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Σάο Πάολο Κονγκόνας από τo ξενοδοχείο Savannah Pousada;
Το αεροδρόμιο Σάο Πάολο Κονγκόνας βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από τo ξενοδοχείο Savannah Pousada. - 🚗
Θα βρω εύκολα πάρκινγκ σε τo ξενοδοχείο Savannah Pousada;
Τo ξενοδοχείο Savannah Pousada παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από τo ξενοδοχείο Savannah Pousada;
Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Savannah Pousada στις 10:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Savannah Pousada;
Οι τιμές στο τo ξενοδοχείο Savannah Pousada ξεκινούν από 92$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει πανδοχείο;
Σε πανδοχείο μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Για άντρες κοινόχρηστο δωμάτιο, Για γυναίκες κοινόχρηστο δωμάτιο και Σουίτα με κρεβάτι king-size. - ❓
Τι πισίνα έχει σε τo ξενοδοχείο Savannah Pousada;
Υπάρχει πισίνα σε τo ξενοδοχείο Savannah Pousada.